دانلود کتاب و نرم افزار tag:http://web-3o.mihanblog.com 2020-07-09T15:14:30+01:00 mihanblog.com آدرس جدید 2010-01-09T11:22:53+01:00 2010-01-09T11:22:53+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/207 آروین برهانی آدرس جدید وبلاگ www.beauty-farzaneh.blogfa.com آدرس جدید وبلاگ

www.beauty-farzaneh.blogfa.com

]]>
سرگرمی DESKTOP 2010-01-08T06:33:38+01:00 2010-01-08T06:33:38+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/206 آروین برهانی Seven Remix XP نرم افزاری بسیارجالب برای تغییر چهره ویندوز شما به ویندوز محبوب هفت میباشد. این بسته نرم افزاری رایگان به شما این امكان میدهد. تم ویندوز ایكس‌پی خود را به ویندوز محبوب ویندوز هفت تبدیل كنید. پس از نصب نرم افزار و بعد از ریستارت كردن سیستم خود شاهد زیبایی های این تم میشود و تمامی مراحل بوت و لگوی آن همانند ویندوز هفت میباشد. شما با این نرم افزار میتوانید سر و شكل ویندوز ایكس‌پی خود را به حال و هوای ویندوز هفت تغییر دهید. این نرم افزار به هیچ وجه فایل‌های سیستم منبع : www.AsanDownload.com

Seven Remix XP نرم افزاری بسیارجالب برای تغییر چهره ویندوز شما به ویندوز محبوب هفت میباشد. این بسته نرم افزاری رایگان به شما این امكان میدهد. تم ویندوز ایكس‌پی خود را به ویندوز محبوب ویندوز هفت تبدیل كنید. پس از نصب نرم افزار و بعد از ریستارت كردن سیستم خود شاهد زیبایی های این تم میشود و تمامی مراحل بوت و لگوی آن همانند ویندوز هفت میباشد. شما با این نرم افزار میتوانید سر و شكل ویندوز ایكس‌پی خود را به حال و هوای ویندوز هفت تغییر دهید. این نرم افزار به هیچ وجه فایل‌های سیستم شما را تغییر نمی‌دهد و شما میتوانید با پاك كردن آن دوباره به ویندوز قبلی خود باز گردید. این نرم افزار بهترین گزینه برای تعویض پوسته ویندوز خود به ویندوز هفت میباشد. به این دلیل كه سرعت سیستم شما را كاهش نمی دهد و شما میتوانید به راحتی بر روی آن مدیریت كامل داشته باشید. این برنامه قادر است صفحه Boot screen، صفحه خوش آمد گویی ویندوز، آیکن ها، دسکتاپ، نوار ابزارهای و حتی صدا های ویندوز ایكس پی را به ویندوز هفت تبدیل کند. 
 
قابلیتهای كلیدی نرم افزار Seven Remix XP v2.3.1:
- تغییر فونت سیستم به فونتهای ویندوز هفت
- عوض شدن منوی استارت و تبدیل آن به استارت منوی ویندوز هفت بصورت بسیار زیبا
- شفافیت منو ها و پنجره ها همانند ویندوز هفت
- اضافه شدن پوسته های بسیار جدید به مدیا پلیر
- بالا بردن کیفیت نمایش تصاویر بصورت اتوماتیک
- قابلیت cleartype در نمایش فونتهای ویندوز بصورت پیش فرض
- تغییر آیکونهای ویندوز و تبدیل آن به ویندوز هفت با بالاترین کیفیت
- پشتیبان گیری از فایل های سیستم عاملتان در هنگام نصب
- تغییر صفحه Login و Logout ویندوز ایکس پی و تغییر بوت اسکرین  به ویندوز هفت
- اضافه کردن پس زمینه های زیبای ویندوز هفت
- برگرداندن ظاهر قبلی سیستم بصورت کامل بعد از حذف شدن نرم افزار
- سازگار با ویندوز های Windows XP, Windows 2003, Windows Media Center و...
- و...


قابلیت نصب بر روی ویندوز های:

- Windows XP (Home, Pro, RTM, SP1, SP2, SP3, Corporate)
- Windows 2003 (Standard, Enterprise, Datacenter, Web, RTM, SP1)
- Windows Media Center Edition (2003, 2004, 2005)
- Windows XP Tablet PC Edition
- All Language Versions

 دانلود -  25.3 مگابایت | لینک كمكی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com


 

]]>
هک و جاسوسی 2010-01-08T06:27:18+01:00 2010-01-08T06:27:18+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/205 آروین برهانی توجه به این که امروزه کمتر خانواده ای پیدا می شود که یک رایانه شخصی در خانه نداشته باشد و این که این سیستم ها آنقدر به درون خانواده ها رسوخ کرده اند تا حتی بچه های 4 یا 5 ساله هم تا حدودی طرز استفاده از رایانه را می دانند و با استناد به این که اینترنت به اکثر خانه ها کشیده شده است والدین همیشه به این نکته باید توجه داشته باشند که سطح دسترسی فرزندانشان تا چه حدی است و باید کنترلی کامل برروی آن ها داشته باشند. نرم افزارها ، بازی ها و سایت هایی هستند که همیشه در کمین فرزندان بوده تا بتوانند آن ها منبع : www.AsanDownload.com

توجه به این که امروزه کمتر خانواده ای پیدا می شود که یک رایانه شخصی در خانه نداشته باشد و این که این سیستم ها آنقدر به درون خانواده ها رسوخ کرده اند تا حتی بچه های 4 یا 5 ساله هم تا حدودی طرز استفاده از رایانه را می دانند و با استناد به این که اینترنت به اکثر خانه ها کشیده شده است والدین همیشه به این نکته باید توجه داشته باشند که سطح دسترسی فرزندانشان تا چه حدی است و باید کنترلی کامل برروی آن ها داشته باشند.
نرم افزارها ، بازی ها و سایت هایی هستند که همیشه در کمین فرزندان بوده تا بتوانند آن ها را از مسیر اصلی زندگی خود خارج کنند ، محدودیت سنی بازی ها ، سایت های مختلف می توانند مهم ترین ابزارهایی باشند که والدین را در تربیت فرزندان دچار مشکل کنند ؛ بهترین راه برای این که والدین فرزندان را طوری کنترل کنند که هم آن ها بتوانند از انجام بازی ها و کار کردن با رایانه لذت ببرند و همین اینکه همیشه در مسیر صحیح حرکت کنند استفاده از نرم افزارهای کنترلی است ؛ یکی از این ابزارها Hidetools Child Control نام دارد که قدرت کنترل کامل فرزندان را در قبال استفاده از رایانه می دهد .
کنترل همه بازی ها ، سایت ها ، نرم افزارها و به طور کلی کنترل کامل هرآنچه که از رایانه در اختیار فرزندان قرار می گیرد مهم ترین خصوصیتی است که این نرم افزار دارد . سیستم فیلترینگ بسیار قدرتمند نرم افزار که قادر است به طرق مختلف سایت ها را از دسترس فرزندان خارج کند یکی از مهم ترین قابلیت هایی است که Hidetools Child Control را برای والدین مهم می سازد.
این نرم افزار همچنین قابلیت جالب دیگری هم دارد که هم برای والدین و هم برای مدیران شرکت ها بسیار مناسب و جذاب است. گاهی لازم است که بدانیم فرزندان یا کامندان ما به چه سایت هایی سرزده اند یا از چه نرم افزارهایی استفاده کرده اند. Hidetools Child Control این امکان را فراهم می کند که به صورت مخفیانه در سیستم فعال باشد و کنترل کند که فردی که پشت این رایانه نشسته است به چه سایت هایی را باز کرده و یا چه فایل هایی را مشاهده کرده است؛ این قابلیت نقش مهمی در کنترل فرزندان دارد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Hidetools Child Control v5.34 :
- امکان مسدود سازی سایت های خاص
- بستن تمامی نرم افزارهای مرتبط با اینترنت
- مسدود سازی تمامی نرم افزارها و یا بخشی از آن ها
- استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار
- دسترسی محدود به ویندوز و امکانات آن
- کنترل فرزندان از طریق حالت Monitor Forbidden Activity
- قابلیت چک کردن سایت ها و برنامه هایی که از آن ها استفاده شده است.
- قابلیت ایمن سازی نرم افزار برای جلوگیری از پاک کردن آن
- کلید های میانبر برای فعال یا غیرفعالسازی نرم افزار به شکل سریع
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا و ویندوز محبوب 7
- و ... طریقه فعالسازی : از کیجن برای فعالسازی استفاده کنید ، دقت کنید اگر سریال نامبرهای تولید شده با برنامه مشکل داشتند از Generate برای تولید سریال جدید استفاده کنید.


 

دانلود -  1.41 مگابایت | لینک كمكی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com

]]>
بازی 2010-01-08T06:20:42+01:00 2010-01-08T06:20:42+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/204 آروین برهانی Birdie Shoot علاوه بر گرافیک و ترکیب بندی جالب رنگ ها برای تمامی سنین هم مناسب بوده و کسی در این بازی موفق است که بتواند علاوه بر دقت بالا سرعت عمل خوبی هم داشته باشد. نشانه گیری پرندگان در حال پرواز که شکل و شمایل کارتونی بسیار جذابی دارند موضوع این بازی است. کاربر می بایست با تعدادی تیر که در اختیارش قرار داده شده است اهداف پروازی که همان پرندگان هستند را نشانه رفته و با نشانه گیری صحیح امتیاز کسب کند. Birdie Shoot در محیط های مختلف طراحی شده و جالب است که پرندگان موجود در بازی در سایزهای مخ منبع : www.AsanDownload.com

Birdie Shoot علاوه بر گرافیک و ترکیب بندی جالب رنگ ها برای تمامی سنین هم مناسب بوده و کسی در این بازی موفق است که بتواند علاوه بر دقت بالا سرعت عمل خوبی هم داشته باشد.
نشانه گیری پرندگان در حال پرواز که شکل و شمایل کارتونی بسیار جذابی دارند موضوع این بازی است. کاربر می بایست با تعدادی تیر که در اختیارش قرار داده شده است اهداف پروازی که همان پرندگان هستند را نشانه رفته و با نشانه گیری صحیح امتیاز کسب کند. Birdie Shoot در محیط های مختلف طراحی شده و جالب است که پرندگان موجود در بازی در سایزهای مختلف طراحی شده اند تا دقت کاربران را بهتر بسنجند.
4 مرحله مختلف از نظر دشوار بودن برای مسابقات جام قهرمانی در نظر گرفته شده است. ده ها جایزه مخفی هم در طول انجام مسابقه به کاربرانی که دقت بالاتر داشته و به همه محتویات موجود در صفحه نمایش دقت می کنند هدیه می شود ؛ نکته دیگر هم اینجاست که بازی قادر است تا بهترین نتیجه را همیشه ذخیره نگه دارد. پیشنهاد می کنیم حتما این بازی جذاب را دریافت نموده و پس از نصب از اجرای آن نهایت لذت را ببرید.

قابلیت های کلیدی بازی Birdie Shoot 2 :
- 4 طرح مختلف برای انجام بازی
- انواع مختلفی از پرندگان زیبا در سایزهای مختلف
- وجود ده ها افکت صوتی ، تصویری و انیمیشنی
- 4 مرحله مختلف در جام قهرمانی
- وجود جوایز مختلف مخفی
- مناسب برای سنین مختلف
- سهولت در استفاده از بازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ... طریقه فعالسازی : بازی به صورت کامل می باشد و نیازی به کرک ندارد. تنها نیاز است پس از دریافت بازی آن را که به صورت ایمیج می باشد برروی یک لوح فشرده رایت کرده و یا با نرم افزارهای شبیه ساز بازگشایی نمائید.

دانلود Birdie Shoot 2 - سرور راپید شیر
 دانلود - 126 مگابایت | بخش اول - دوم 

 دانلود Birdie Shoot 2 - سرور آسان دانلود
 دانلود - 26 مگابایت  | بخش اول - دوم

 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com

]]>
بازگشت دوباره 2010-01-07T18:23:10+01:00 2010-01-07T18:23:10+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/203 آروین برهانی مدتی بود مدیر وبلاگ بدلایلی ریختن مطلب در این وبلاگ را رها کرده بود هم اکنون از این به بعد مدیر وبلاگ به ریختن نرم افزار در وبلاگ میپردازد. رمان 2009-09-02T18:29:05+01:00 2009-09-02T18:29:05+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/201 آروین برهانی نویسنده: ر.اعتمادی ناشر: web-3o نوع فایل: PDF تعداد صفحات: 43 زبان: فارسی حجم کتاب: 2.74 مگابایت توضیحات: یک لحظه روی پل (قسمت چهارم) نویسنده: ر.اعتمادی ناشر: web-3o نوع فایل: PDF تعداد صفحات: 51 زبان: فارسی حجم کتاب: 3.40 مگابایت توضیحات: یک لحظه روی پل (قسمت سوم) نویسنده: ر.اعتمادی ناشر: web-3o نوع فایل: PDF تعداد صفحات: 52 زبان: فارسی حجم کتاب: 3.38 مگابایت توضیحات: یک لحظه روی پل

نویسنده: ر.اعتمادی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 43

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.74 مگابایت

توضیحات:

یک لحظه روی پل (قسمت چهارم)

نویسنده: ر.اعتمادی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 51

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.40 مگابایت

توضیحات:

یک لحظه روی پل (قسمت سوم)

نویسنده: ر.اعتمادی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 52

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.38 مگابایت

توضیحات:

یک لحظه روی پل (قسمت دوم)

نویسنده: ر.اعتمادی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 51

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.96 مگابایت

توضیحات:

یک لحظه روی پل (قسمت اول)

نویسنده: انتونی هورووبتس

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 97

زبان: فارسی

حجم کتاب: 871 کیلوبایت

توضیحات:

ساعت ۳ بعد از ظهر بود و در ویرنوتا میوز، وقت شام.
خانم و آقای الیوت با تنها پسرشان دیوید، پشت میز نشسته بودند.
اولین غذای آن شب یک ظرف بزرگ کلم خام با پنیر بود، چراکه خانم و آقای الیوت هرگز گوشت نمی‌خوردند. اتاق آشکارا فضای سردی داشت، آن روز بعد از ظهر در آخرین روز نیم‌سال تحصیلی قبل از کریسمس، دیوید با کارنامه درسی‌اش از مدرسه آمده بود. کارنامه درخشانی نبود.
معلم ریاضی نوشته بود: الیوت پیشرفتی نداشته است او نمی‌تواند ضرب یا تقسیم کند و باید با تأسف ذکر کنم که جمع کردن هم بلد نیست
معلم نجاری نوشته بود: کار چوبی؟ امیدوارم بتواند کاری بکند!
معلم علوم دینی شکایت کرده بود: اگر سر کلاس بیدار بماند معجزه شده است...

نویسنده: سایمون آر.گرین

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 1.90 مگابایت

توضیحات:

چیزی از نایت ساید نوشته سایمون آر.گرین ترجمه محمد رضا قربانی
فایل زیپ شامل 12 قسمت فایل PDF

نویسنده: رضا قاسمی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 225

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.31 مگابایت

توضیحات:

رمان چاه بابل اثر رضا قاسمی

نویسنده: لوسی ژولیا

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 249

زبان: فارسی

حجم کتاب: 1.66 مگابایت

توضیحات:

کوخ نشینان خوش امید نوشته لوسی ژولیا ترجمه جهانگیر افکاری

نویسنده: فیودور داستایوفسکی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 579

زبان: فارسی

حجم کتاب: 4.96 مگابایت

توضیحات:

جوان خام نوشته فیودور داستایوفسکی ترجمه رضا رضایی

نویسنده: فئودور داستایفسکی

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 1.49 مگابایت

توضیحات:

کتاب صوتی داستان شبهای روشن (قسمت ششم) ترجمه دکتر قاسم کبیری

نویسنده: فئودور داستایفسکی

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.27 مگابایت

توضیحات:

کتاب صوتی داستان شبهای روشن (قسمت پنجم) ترجمه دکتر قاسم کبیری

نویسنده: فئودور داستایفسکی

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.57 مگابایت

توضیحات:

کتاب صوتی داستان شبهای روشن (قسمت چهارم) ترجمه دکتر قاسم کبیری

نویسنده: فئودور داستایفسکی

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.35 مگابایت

توضیحات:

کتاب صوتی داستان شبهای روشن (قسمت سوم) ترجمه دکتر قاسم کبیری

نویسنده: فئودور داستایفسکی

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 4.92 مگابایت

توضیحات:

کتاب صوتی داستان شبهای روشن (قسمت دوم) ترجمه دکتر قاسم کبیری


نویسنده: فئودور داستایفسکی

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.89 مگابایت

توضیحات:

کتاب صوتی داستان شبهای روشن (قسمت اول) ترجمه دکتر قاسم کبیری


]]>
كامپیوتر و تكنولوژی 2009-09-01T13:47:47+01:00 2009-09-01T13:47:47+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/200 آروین برهانی   نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: exe تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 122.42 مگابایت توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Wondershare Flash Slideshow Builder 4.3 نرم افزاری می باشد که به وسیله آن کاربران قادرند تا با استفاده از ابزارهای موجود در کمترین زمان و به راحتی اقدام به ساخت آلبوم های تصویری به صورت SlideShow در فرمت Flash نمایند. این نرم افزار از ویژگی های متنوعی برخوردار می باشد که از این ویژگی ها می توان به استفاده از افکت های تصویری مختل  

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 122.42 مگابایت

توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Wondershare Flash Slideshow Builder 4.3

نرم افزاری می باشد که به وسیله آن کاربران قادرند تا با استفاده از ابزارهای موجود در کمترین زمان و به راحتی اقدام به ساخت آلبوم های تصویری به صورت SlideShow در فرمت Flash نمایند. این نرم افزار از ویژگی های متنوعی برخوردار می باشد که از این ویژگی ها می توان به استفاده از افکت های تصویری مختلف و متنوع بر روی آلبوم تصویری اشاره نمود. این نرم افزار از تولیدات شرکت Wondershare می باشد.
این کتاب آموزش کار با این نرم افزار می باشد.

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.07 مگابایت

توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Total Video Converter

نرم افزار Total Video Converter یک راه حل کلی است برای تبدیل فایل های تصویری به همدیگر در حالی که این نرم افزار خواندن و پخش و تبدیل به بسیاری از فرمت های صوتی و تصویری را پشتیبانی می کند.
این کتاب آموزش کار با این برنامه را به شما یاد می دهد.

نویسنده: Lord

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 4.77 مگابایت

توضیحات: آموزش صوتی تصویری نرم افزار Sothink SWF Decompiler

این نرم افزار قدرتمند با محیطی ساده و کاربردی این امکان را به شما می دهد که فایل های تشکیل دهنده فایل فلش را استخراج کنید به طور مثال می توانید فایل صوتی موجود در یک فلش را به راحتی استخراج نمایید همچنین می توانید فایل SWF را به FLA تبدیل نمایید.
این کتاب کار با این برنامه را به شما یاد می دهد.

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 5.04 مگابایت

توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Sothink DHTML Menu 8.6

DHTMLMenu نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن طراحان وب سایت ها در سطوح مختلف حتی حرفه ای قادر به ساخت منوهای زیبا با افکت های بسیار متنوع می باشند. این نرم افزار به دلیل ویژگی های متعدد و از مهمتر دارا بودن افکت ها و اشکال گوناگون در ساخت منوها مورد استفاده طراحان حرفه ای وب سایت ها نیز قرار می گیرد. در این نرم افزار کاربران قادرند تا در طراحی منوهای خود از ویژگی شبیه سازی منوها استفاده کرده و به صورت کاملا گرافیکی و بدون نیاز به هیچ گونه کدنویسی اقدام به ساخت منو خود نمایند. این نرم افزار محصولی از شرکت Sothink می باشد.
آموزش کار با این نرم افزار را بوسیله این کتاب یاد بگیرید.

نویسنده: نا مشخص

ناشر:web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 12.64 مگابایت

توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Sony Ericsson Themes Creator

کمپانی Sony Ericsson یکی از برترین و پرفروش ترین کمپانی تولید کننده ی گوشی همراه در سرتاسر دنیاست که نام و اعتبار آن را همگان می شناسند . این کمپانی برای احترام به خریداران گوشی های همراه خود مانند بسیاری شرکتها و کمپانی های دیگر خدماتی عرضه کرده است که ما امروز قصد معرفی یکی از نرم افزار رایگان و بسیار مفید آن به نامTheme Creator را داریم.
Sony Ericsson Themes Creator نام نرم افزار رایگان و بسیار مفید کمپانی اریکسون است که به کاربرانش امکان طراحی و خلق ساده ی انواع Theme ها و پوسته های مختلف را بنا به سلیقه ی خودشان و با تصاویر و رنگها و فونتهای دلخواه خودشان برای گوشی های همراه Sony Ericsson، می دهد.
این کتاب این برنامه را به شما آموزش می دهد.

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.53 مگابایت

توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Resource Hacker

نرم افزار Resource Hacker برنامه ای است که با آن شما میتوانید به فایل های 32 بیتی ویندوز و برنامه های مختلف نفوذ کرده و بادستیابی به Source آنها , امکان مشاهده , ویرایش و حذف اطلاعات از منبع برنامه را داشته باشید , در2 تصویری که وجود دارند بازی دوز کدگشایی شده است.
نرم افزار همچنین میتواند فرم های مختلف برنامه های دلفی , اسکریپت های مورد استفاده در برنامه های گوناگون را از دل آنها استخراج کرده و در اختیار شما قرار دهد.
جالب اینکه با این نرم افزار میتوانید بسیاری از تغییرات دلخواهتان را در برنامه های مختلف اعمال نموده و آن ها را بنام خود کرده و با ساختاری جدید ذخیره نمایید.
آین کتاب آموزش کار با این نرم افزار را به صورت تصویری یاد می دهد.

نویسنده: Lord

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 4.6 مگابایت

توضیحات: آموزش صوتی تصویری نرم افزار Recover My Files v 3.98

یکی از قویترین و جدیدترین نرم افزار های بازیابی اطلاعات Recover My Files میباشد. این برنامه توانایی بازیابی اطلاعات پاک شده از قبیل: فایلهای پاک شده از سطل آشغال ویندوز، هارد های فورمت شده، آلودگی توسط ویروس ها و خاموش شدن های ناگهانی سیستم ناشی از قطع برق را دارا میباشد.
این کتاب آموزش کار با این برنامه را به شما یاد می دهد.

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.47 مگابایت

توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Partition Magic 8.0

نرم افزار PartitionMagic 8.0 تولید شرکت PowerQuest می باشد و یکی از قدرتمند ترین و مطمئن ترین نرم افزارها و بهترین آنها برای پارتیشن بندی هارد دیسک می باشد . با این نرم افزار شما به راحتی می توانید حتی با وجود داشتن اطلاعات بر روی هارد دیسک و بدون از بین رفتن اطلاعات اقدام به ایجاد تغییرات در پارتیشن بندی هارد دیسک یا هارد دیسکهای کامپیوتر خود نمایید.
این کتاب آموزش کار با این نرم افزار فوق العاده را به شما یاد می دهد.

نویسنده: P30Site

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 66

زبان: فارسی

حجم کتاب: 20.21 مگابایت

توضیحات:ماهنامه پی سی سویت شماره اول

عناوین ماهنامه پی سی سویت شماره اول:

- بررسی تخصصی گوشی نوکیا N73
- بازگشت به گذشته: مروری بر گوشی های قدیمی
- بازی:‌بررسی شرکت بازی سازی Game Loft
- برنامه نویسی: آشنایی با NetBeans
- سخت افزار:‌تعمیر کار خوب کیست؟
- معرفی اپراتور: ایرانسل
- راهنمای جامع تعمیرات NOKIA N73
- و...

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.75 مگابایت

توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Offline Explorer Enterprise 5.1

نرم افزاری است برای دانلود کل یک سایت، مجموعه عکسهای Online، انجمن ها و …. از گسترده ترین و متنوع ترین سایتهای پشتیبانی شده. پشتیبانی بهتر از اتصالات مودمی، فلش ها، اسکریپت ها و محتویات فعال از دیگر ویژگی های این نرم افزار است.
این کتاب این برنامه را به شما آموزش می دهد.

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 10.26 مگابایت

توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Noiseware Pro

با این برنامه می توانید کیفیت عکس های خود را افزایش دهید بطور باور نکردنی!
این کتاب آموزش کار با این نرم افزار می باشد.

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 13.23 مگابایت

توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Nero 9.0

آموزش تصویری یکی از قویترین نرم افزار های رایت CD و DVD می باشد.

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 86.37 مگابایت

توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Nature Illusion Studio

Nature Illusion Studio نرم افزاری هست برای تبدیل عکسها به تصاویر متحرک (انیمیشن ).
استفاده از این نرم افزار بسیار ساده هست و شما میتونید با استفاده از افکتهای موجود در برنامه خالق تصاویر زیبایی باشید.
عمده تکیه نرم افزار روی متحرکسازی تصاویر از طبیعت هست و افکتهای اختصاصی برای این منظور در نظر گرفته شده.
این کتاب آموزش این نرم افزار می باشد.

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 22.01 مگابایت

توضیحات: آموزش تصویری نرم افزار Multimedia Builder

Multimedia Builder یا همان نرم افزار MMB نرم افزاریست که با توجه به گستردگی امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می گذارد، امکان ساخت autorun های زیبا و متنوع را به کاربر می دهد.
استفاده از این نرم افزار علاوه بر ساخت autorun در زمینه های دیگری همانند ساخت برنامه های پخش MP3 ، ساخت آموزش های چند رسانه ای ، ساختن برنامه هایی برای اجرای چندین ابزار و ... نیز می باشد.
این کتاب طریقه استفاده از این نرم افزار را به شما آموزش می دهد.

]]>
پزشكی 2009-08-31T10:32:18+01:00 2009-08-31T10:32:18+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/199 آروین برهانی نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: PDF تعداد صفحات: 19 زبان: فارسی حجم کتاب: 3.79 مگابایت توضیحات: دستورالعمل کشوری نحوه برخورد بالینی با مبتلایان به AIDS/HIV نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: PDF تعداد صفحات: 3 زبان: فارسی حجم کتاب: 75 کیلوبایت توضیحات: مقاله ای با عنوان رژیم غذایی در کم خونی و فقر آهن نویسنده: حمیدمیرزا آقایی ناشر: web-3o نوع فایل: PDF تعداد صفحات: 25 زبان: فارسی حج

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 19

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.79 مگابایت

توضیحات:

دستورالعمل کشوری نحوه برخورد بالینی با مبتلایان به AIDS/HIV

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 3

زبان: فارسی

حجم کتاب: 75 کیلوبایت

توضیحات:

مقاله ای با عنوان رژیم غذایی در کم خونی و فقر آهن

نویسنده: حمیدمیرزا آقایی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 25

زبان: فارسی

حجم کتاب: 478 کیلوبایت

توضیحات:

آشنایی با بیماری ایدز


نویسنده: Artner Juraj

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 22

زبان: انگلیسی

حجم کتاب: 2.80 مگابایت

توضیحات:

ATLAS OF HUMAN ATLAS OF HUMAN

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.32 مگابایت

توضیحات:

کتاب صوتی اطلاعاتی درباره چربی خون (کلسترول)

نویسنده: مریم زارعی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 34

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.93 مگابایت

توضیحات:

کتابی با عنوان کاشت موی طبیعی

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.02 مگابایت

توضیحات:

کتاب صوتی آشنایی با بیماری آلزایمر

نویسنده: دکتر باقرزاده

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 8

زبان: فارسی

حجم کتاب: 583 کیلوبایت

توضیحات:

کتابی با عنوان وازکتومی

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Word

تعداد صفحات: 55

زبان: فارسی

حجم کتاب: 490 کیلوبایت

توضیحات:

شبكه پزشكی مولكولی كشور
برنامه استراتژیك چهار سال اول و گزارش عملكرد سه سال اول

نویسنده: نا مشخص

ناشر:web-3o

نوع فایل: Word

تعداد صفحات: 10

زبان: فارسی

حجم کتاب: 53 کیلوبایت

توضیحات:

پوکی استخوان

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Word

تعداد صفحات: 3

زبان: فارسی

حجم کتاب: 48 کیلوبایت

توضیحات:

تأثیرات ورزش بر دستگاه گردش خون

نویسنده: ملیكا محصل افشار

ناشر: web-3o

نوع فایل: Word

تعداد صفحات: 12

زبان: فارسی

حجم کتاب: 54 کیلوبایت

توضیحات:

خلاصه ای از جزوات انقباض عضلانی، حرکت درمانی، ورزش و تغذیه

نویسنده: شیدا داوریا

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 12

زبان: فارسی

حجم کتاب: 432 کیلوبایت

توضیحات:

مقاله ای با عنوان سلامتی با ورزش

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Word

تعداد صفحات: 10

زبان: فارسی

حجم کتاب: 90 کیلوبایت

توضیحات:

اولین بار در سال 1978 گروه كوچكی از سردبیران مجلات پزشكی در ونكوور بریتیش كلمبیا برای تهیه راهنمای نگارش مقالات ارائه شده در مجلات پزشكی گرد هم جمع شدند. این گروه به نام گروه ونكوور شناخته شد. حاصل این گردهمایی در سال 1979 مشتمل بر راهنمای نگارش فهرست منابع توسط كتابخانه ملی پزشكی آمریكا ارائه شد. با توسعه این گروه, كمیته بین المللی سردبیران مجلات پزشكی شكل گرفت.

نویسنده: نا مشخص

ناشر:web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 69

زبان: فارسی

حجم کتاب: 328 کیلوبایت

توضیحات:

الگوهای مصرف و مشکات تغذیه

]]>
علمی-پزشكی 2009-04-13T16:07:50+01:00 2009-04-13T16:07:50+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/197 آروین برهانی نویسنده: Artner Juraj ناشر: web-3o نوع فایل: PDF تعداد صفحات: 22 زبان: انگلیسی حجم کتاب: 2.80 مگابایت توضیحات: ATLAS OF HUMAN ATLAS OF HUMAN   نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 2.32 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی اطلاعاتی درباره چربی خون (کلسترول)   نویسنده: مریم زارعی ناشر: web-3o نوع فایل: PDF تعداد صفحات: 34 زبان: فارسی حجم کتاب: 2.93 مگابایت

نویسنده: Artner Juraj

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 22

زبان: انگلیسی

حجم کتاب: 2.80 مگابایت

توضیحات: ATLAS OF HUMAN ATLAS OF HUMAN

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.32 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی اطلاعاتی درباره چربی خون (کلسترول)

 

نویسنده: مریم زارعی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 34

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.93 مگابایت

توضیحات: کاشت موی طبیعی

کتابی با عنوان کاشت موی طبیعی

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.02 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی آشنایی با بیماری آلزایمر

 

نویسنده: دکتر باقرزاده

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 8

زبان: فارسی

حجم کتاب: 583 کیلوبایت

توضیحات: وازکتومی

کتابی با عنوان وازکتومی

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Word

تعداد صفحات: 55

زبان: فارسی

حجم کتاب: 490 کیلوبایت

توضیحات: شبكه پزشكی مولكولی كشور
برنامه استراتژیك چهار سال اول و گزارش عملكرد سه سال اول

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Word

تعداد صفحات: 10

زبان: فارسی

حجم کتاب: 53 کیلوبایت

توضیحات: پوکی استخوان

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Word

تعداد صفحات: 3

زبان: فارسی

حجم کتاب: 48 کیلوبایت

توضیحات: تأثیرات ورزش بر دستگاه گردش خون

 

نویسنده: ملیكا محصل افشار

ناشر: web-3o

نوع فایل: Word

تعداد صفحات: 12

زبان: فارسی

حجم کتاب: 54 کیلوبایت

توضیحات: خلاصه ای از جزوات انقباض عضلانی، حرکت درمانی، ورزش و تغذیه

 

نویسنده: شیدا داوریا

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 12

زبان: فارسی

حجم کتاب: 432 کیلوبایت

توضیحات: سلامتی با ورزش

مقاله ای با عنوان سلامتی با ورزش

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Word

تعداد صفحات: 10

زبان: فارسی

حجم کتاب: 90 کیلوبایت

توضیحات: راهنمای نگارش فهرست منابع به سبك ونكوور

اولین بار در سال 1978 گروه كوچكی از سردبیران مجلات پزشكی در ونكوور بریتیش كلمبیا برای تهیه راهنمای نگارش مقالات ارائه شده در مجلات پزشكی گرد هم جمع شدند. این گروه به نام گروه ونكوور شناخته شد. حاصل این گردهمایی در سال 1979 مشتمل بر راهنمای نگارش فهرست منابع توسط كتابخانه ملی پزشكی آمریكا ارائه شد. با توسعه این گروه, كمیته بین المللی سردبیران مجلات پزشكی شكل گرفت. این كمیته ویرایشهای متعددی از

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 69

زبان: فارسی

حجم کتاب: 328 کیلوبایت

توضیحات: الگوهای مصرف و مشکات تغذیه

الگوهای مصرف و مشکات تغذیه

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: ZIP

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 1.68 مگابایت

توضیحات: مجموعه مقالات پزشکی

مجموعه مقالات پزشکی

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Word

تعداد صفحات: 5

زبان: فارسی

حجم کتاب: 39 کیلوبایت

توضیحات: بلوغ جنسی مناسب ازدواج موضوعی ساده نیست!

مقاله ای با عنوان بلوغ جنسی مناسب ازدواج موضوعی ساده نیست!

نویسنده: شعبان طاووسی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 120

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.01 مگابایت

توضیحات: خود هیپنوتیزم (Self Hypnotism)

 

]]>
كامپیوتر و تكنولوژی 2009-04-07T14:40:53+01:00 2009-04-07T14:40:53+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/196 آروین برهانی نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: ZIP تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 1.33 مگابایت توضیحات: آموزش نصب ویندوز XP از ابتدای کار تا انتها بصورت کاملاً تصویری آموزش نصب ویندوز XP از ابتدای کار تا انتها بصورت کاملاً تصویری و مالتی مدیا نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: PDF تعداد صفحات: 105 زبان: فارسی حجم کتاب: 10 مگابایت توضیحات: Pc Magazine May 2007   نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فای

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: ZIP

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 1.33 مگابایت

توضیحات: آموزش نصب ویندوز XP از ابتدای کار تا انتها بصورت کاملاً تصویری

آموزش نصب ویندوز XP از ابتدای کار تا انتها بصورت کاملاً تصویری و مالتی مدیا

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 105

زبان: فارسی

حجم کتاب: 10 مگابایت

توضیحات: Pc Magazine May 2007

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 181

زبان: فارسی

حجم کتاب: 34 مگابایت

توضیحات: Pc Magazine January 2007

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 20

زبان: فارسی

حجم کتاب: 161 کیلوبایت

توضیحات: تنظیمات بهتر برای ویندوز XP

 

نویسنده: Meisam.Mor

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 73

زبان: فارسی

حجم کتاب: 911 کیلوبایت

توضیحات: آموزش ویژوال بیسیک 6 (Beginning Visual Basic 6)

کتاب آموزش ویژوال بیسیک 6 بصورت مبتدی

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: exe

تعداد صفحات: -

زبان: انگلیسی

حجم کتاب: 473 کیلوبایت

توضیحات: جایگاه یابی در موتورهای جستجو

Searche Engine Positioning یا جایگاه یابی در موتورهای جستجو

نویسنده: شهروز علیمحمدی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 15

زبان: فارسی

حجم کتاب: 726 کیلوبایت

توضیحات: مقاله آموزشی ساخت User Interface با نرم افزار Guest 3D v3.0

 

نویسنده: مهدی موسوی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 46

زبان: فارسی

حجم کتاب: 1.32 مگابایت

توضیحات: راهنمای آموزشی نرم افزار Guest 3D v3.0 (فصل دوم - بخش دوم و پایانی)

 

نویسنده: مهدی موسوی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 38

زبان: فارسی

حجم کتاب: 1.75 مگابایت

توضیحات: راهنمای آموزشی نرم افزار Guest 3D v3.0 (فصل دوم - بخش اول)

 


نویسنده: مهدی موسوی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 56

زبان: فارسی

حجم کتاب: 1.94 مگابایت

توضیحات: راهنمای آموزشی نرم افزار Guest 3D v3.0 (فصل اول)

 

نویسنده: شهروز علیمحمدی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 6

زبان: فارسی

حجم کتاب: 188 کیلوبایت

توضیحات: مقاله آموزشی بررسی عبارت های منطقی در نرم افزار Guest 3D v3.0

 

نویسنده: شهروز علیمحمدی

ناشر:web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 5

زبان: فارسی

حجم کتاب: 201 کیلوبایت

توضیحات: مقاله آموزشی ساخت Character Animation در سطح متوسط با نرم افزار Guest 3D

 

نویسنده: شهروز علیمحمدی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 8

زبان: فارسی

حجم کتاب: 482 کیلوبایت

توضیحات: مقاله آموزشی ساخت Bump Mapping توسط نرم افزار Guest 3D v3.0

 

نویسنده: شهروز علیمحمدی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 3

زبان: فارسی

حجم کتاب: 115 کیلوبایت

توضیحات: مقاله آموزشی شرط های پیشرفته توسط نرم افزار Guest 3D v3.0

 


نویسنده: علی کسائی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 15

زبان: فارسی

حجم کتاب: 454 کیلوبایت

توضیحات: آشنایی با نرم افزار Quest3D

نسخه حرفه ای V3.0
خلق جلوه ھای پیچیده تصویری ، بازیھای 3 بعدی و نرم افزارھای چند رسانه ای

]]>
رمان و داستان 2009-04-07T05:29:58+01:00 2009-04-07T05:29:58+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/194 آروین برهانی نویسنده: پورنگ ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 4.58 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی روی صحنه زندگی   نویسنده: ج.ک.رولینگ ناشر: آی آر پی دی اف نوع فایل: PDF تعداد صفحات: 501 زبان: فارسی حجم کتاب: 5.84 مگابایت توضیحات: هری پاتر و پرنس نیمه خالص هری پاتر و پرنس نیمه خالص ترجمه دکتر قاسم کیانی مقدم نویسنده: صمد بهرنگی ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی

نویسنده: پورنگ

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 4.58 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی روی صحنه زندگی

 

نویسنده: ج.ک.رولینگ

ناشر: آی آر پی دی اف

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 501

زبان: فارسی

حجم کتاب: 5.84 مگابایت

توضیحات: هری پاتر و پرنس نیمه خالص

هری پاتر و پرنس نیمه خالص ترجمه دکتر قاسم کیانی مقدم

نویسنده: صمد بهرنگی

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.29 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی داستان یک هلو و هزار هلو (2)

کتاب صوتی داستان یک هلو و هزار هلو

نویسنده: صمد بهرنگی

ناشر: آی آر پی دی اف

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.26 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی داستان یک هلو و هزار هلو (1)

کتاب صوتی داستان یک هلو و هزار هلو

نویسنده: یونس تراکمه

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 8

زبان: فارسی

حجم کتاب: 168 کیلوبایت

توضیحات: می خواهم زنده بمانم

 

نویسنده: آلبرکامو

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 171

زبان: فارسی

حجم کتاب: 5.50 مگابایت

توضیحات: سقوط

کتابی با عنوان سقوط نوشته آلبرکامو ترجمه شور انگیز فرخ

نویسنده: جلال آل احمد

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 30

زبان: فارسی

حجم کتاب: 413 کیلوبایت

توضیحات: سنگی بر گوری

کتابی با عنوان سنگی بر گوری نوشته جلال آل احمد

نویسنده: محمود اعظمی

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 35

زبان: فارسی

حجم کتاب: 367 کیلوبایت

توضیحات: پریمرگ

کتابی با عنوان پریمرگ

نویسنده: شهلا پروین روح

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 6

زبان: فارسی

حجم کتاب: 85 کیلوبایت

توضیحات: تنها می مانم

داستانی با عنوان تنها می مانم نوشته شهلا پروین روح

نویسنده: رضا بابایى

ناشر: web-3o

نوع فایل: ZIP

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 106 کیلوبایت

توضیحات: حكایت پارسایان

حكایات و تمثیلات، با همه سادگى و كوتاهى شان، پر نقش و نگارترین صفحه در كتاب تمدن و فرهنگ بشرى‏اند . صاحبان اندیشه‏هاى پیچیده و افكار بلند، وقتى به اهمیت حكایات ملى و آیینى خود پى مى‏برند كه دوران خامى و نارسیدگى را پشت سر گذاشته و پختگى و بلوغ یافته باشند . در فرهنگ عامیانه، حكایت نوعى اسباب بازى است كه فقط به كار كودكان مى‏آید و هرازگاه به خلوت بزرگ‏ترها هم سر مى‏كشد تا دمى آنان را سرگرم كند؛ همین. آنان كه احساس دانشمندى مى‏كنند، دامن خود را از آن بر مى‏چینند و سخت در تلاشند كه تهمت داستان گرایى و حكایت گرى را از خود بپیرایند . شاید هم حق با همین هاباشد؛ چون به هر حال قصه گویى، هیبت عالمانه آنان را در هم مى‏شكند و جاى آن شكوه و جلال خیالى را به نشاط و سر زندگى مى‏دهد؛ نشاطى كه فقط در دل‏هاى صاف و حساس كودكان، نشانى از آن باقى است . وقتى مى‏توان در هیئت عالمان زیست و هیبت بزرگان داشت و هر صفحه از كتاب خود را به خون چندین منبع و مأخذ و ارجاع، رنگین كرد و نسخه‏هاى قدیم را كاوید و نوشته‏هاى جدید را وزن كرد، چه جاى حكایت‏هاى كودك پسند است و حكمت‏هاى همه فهم؛ آن هم حكایات و قصصى كه سلسله سند آن‏ها توثیق نشده و محك تعادل و تراجیح نخورده است و هر سطر آن در مصاف با چند و چون‏هاى عالمانه بر خود مى‏لرزد.

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.33 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی زندگی و داستانهای مولوی (4)

کتاب صوتی زندگی و داستانهای مولوی

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.17 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی زندگی و داستانهای مولوی (3)

کتاب صوتی زندگی و داستانهای مولوی

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.24 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی زندگی و داستانهای مولوی (2)

کتاب صوتی زندگی و داستانهای مولوی

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.16 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی زندگی و داستانهای مولوی (1)

کتاب صوتی زندگی و داستانهای مولوی

نویسنده: محمد کرباسی

ناشر:web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.24 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی دادا

کتاب صوتی دادا


]]>
رمان و داستان 2009-04-04T14:54:01+01:00 2009-04-04T14:54:01+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/193 آروین برهانی   نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 10.93 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی در تاریکی نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 1.98 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی بچه مردم نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 3.51 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی دلتنگستان نویسن  

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 10.93 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی در تاریکی

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 1.98 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی بچه مردم

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.51 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی دلتنگستان

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 4.45 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی روز اسب ریزی
داستان های کوتاه معاصر ایران

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 6.66 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی آنها هنوز جوانند

نویسنده: نا مشخص

ناشر:web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 1.27 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ظهر جمعه

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 12.13 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی این برف لعنتی

نویسنده: پورنگ

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 4.90 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی تولد نوزادت مبارک

نویسنده: پورنگ

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.93 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی دلاور سرزمین هفت تپه

نویسنده: پورنگ

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 5.69 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی آوای غمناک ساز

نویسنده: پورنگ

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.21 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی انار عجیب

نویسنده: پورنگ

ناشر:web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.77 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی یلدای شبان

نویسنده: پورنگ

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 5.02 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی جغد سفید

نویسنده: جمال الدین اکرمی

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 12.58 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی عمو نوروز

 

]]>
رمان و داستان 2009-04-04T14:42:02+01:00 2009-04-04T14:42:02+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/192 آروین برهانی نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 7.09 مگابایت توضیحات: كتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت دوم)   نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 10.46 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت اول) نویسنده: بیژن مفید ناشر:web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 3.19 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی ما

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 7.09 مگابایت

توضیحات: كتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت دوم)

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 10.46 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت اول)

نویسنده: بیژن مفید

ناشر:web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.19 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه و پلنگ (قسمت دوم)

 

نویسنده: بیژن مفید

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 5.33 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه و پلنگ (قسمت اول)

 

نویسنده: احمد شاملو

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 9.87 مگابایت

توضیحات: كتاب صوتی خروس زری پیرهن پری (قسمت دوم)

 

نویسنده: احمد شاملو

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 12.45 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی خروس زری پیرهن پری (قسمت اول)

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 11.95 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی حسن کچل (قسمت دوم)

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 12.50 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی حسن کچل (قسمت اول)

 

نویسنده: فاطمه سعادت نصری

ناشر: web-3o

نوع فایل: PDF

تعداد صفحات: 88

زبان: فارسی

حجم کتاب: 460 کیلوبایت

توضیحات: سجاد لشكر

کتاب سجاد لشكر (خاطراتی از زندگی و مبارزه سردار شهید سید جواد حسینی)

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 56.21 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی مسافر کوچولو

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 7.10 مگابایت

توضیحات: کتاب صوی مهمان های ناخوانده

 

نویسنده: مهشید امیرشاهی

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 7.25 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی لابینت

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.57 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی کار

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 5.84 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی قطره خون

 

نویسنده: علی اشرف درویشیان

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.35 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی قبر گبری

 

]]>
رمان و داستان 2009-04-03T15:06:30+01:00 2009-04-03T15:06:30+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/191 آروین برهانی نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 2.61 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت نهم)     نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 3.45 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت هشتم)   نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: عربی حجم کتاب: 3.10 مگابایت توضیحات:

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.61 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت نهم)

 

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.45 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت هشتم)

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: عربی

حجم کتاب: 3.10 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت هفتم)

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.02 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت ششم)

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.32 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت پنجم)

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 4.27 مگابایت

توضیحات:کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت چهارم)

 

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 3.35 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت سوم)

 

]]>
رمان و داستان 2009-04-03T14:57:18+01:00 2009-04-03T14:57:18+01:00 tag:http://web-3o.mihanblog.com/post/190 آروین برهانی نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 2.43 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت هفدهم) نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 2.35 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت شانزدهم) نویسنده: نا مشخص ناشر: web-3o نوع فایل: Mp3 تعداد صفحات: - زبان: فارسی حجم کتاب: 2.13 مگابایت توضیحات: کتاب صوتی ماه پا

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.43 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت هفدهم)

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.35 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت شانزدهم)

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.13 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت پانزدهم)

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.07 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت چهاردهم)

نویسنده: نا مشخص

ناشر:web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.53 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت سیزدهم)

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 4.96 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت دوازدهم)

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 1.36 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت یازدهم)

نویسنده: نا مشخص

ناشر: web-3o

نوع فایل: Mp3

تعداد صفحات: -

زبان: فارسی

حجم کتاب: 2.30 مگابایت

توضیحات: کتاب صوتی ماه پاره ها (قسمت دهم)


 

]]>